Pełna obsługa

Od A do Z

Swoim Klientom oferujemy pełną obsługę związaną z zakładaniem strony internetowej. Od pomocy w znalezieniu i zakupie odpowiedniej domeny internetowej, poprzez hosting a kończąc na stworzeniu strategii marketingowej.

Rejestracja domeny

Rejestracja domeny to jeden z ważniejszych punktów widoczności firmy w sieci. Każda nowoczesna firma powinna posiadać własną stronę na domenie związanej z nazwą firmy lub z prowadzoną działalnością. Najpopularniejszym wyborem w Polsce jest .pl dlatego popularne są również końcówki .com i .com.pl

Wybierając domenę należy zwrócić uwagę m. in. na to czy łatwo ją zapamiętać i czy nie jest za długa (żeby dobrze wyglądała np. w materiałach reklamowych).

Z Nami to proste dla każdego znajdziemy odpowiednią domenę.

Rejestracja domeny wiąże się z opłatami rocznymi, domena jest aktywna tak długo jak jest opłacana.

Strona internetowa to inwestycja na lata dlatego Swoim Klientom będziemy przypominać o zbliżającym się terminie wygaśnięcia usług.

Hosting

Serwer i Hosting to tak poważnie brzmi... A w uproszczeniu to "miejsce" gdzie trzymane są pliki z których zbudowana jest strona internetowa. Jeżeli nie posiadasz własnego hostingu nie musisz się o to martwić, ponieważ Swoim Klientom w ramach pełnej obsługi oferujemy hosting w przystępnej cenie.

Hosting (jak domena) opłacany jest rocznie

Strategia marketingowa

Chcemy aby Nasi Klienci w pełni czerpali korzyści płynące z posiadania strony internetowej dlatego chętnie pomagamy w określeniu podstawowej strategii promocji dla każdej nowej strony internetowej. Dla rozbudowanych stron i młodych firm polecamy kompleksową obsługę zawierającą długoterminowy plan działania