Cennik

Cennik usług

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie - tak samo jest z wyceną. Ponieważ każda strona ma określone zadanie do spełnienia. 

Strony różnią się wyglądem, wykorzystanymi technologiami i funkcjonalnościami. Aby projekty były wykonane z najwyższą dokładnością staramy się pozyskać jak najwięcej informacji i przekształcić je na funkcjonalne strony. W celu zebrania najpotrzebniejszych informacji przygotowaliśmy formularz kontaktowy, który już przy pierwszym kontakcie pozwoli Nam oszacować koszty i zaproponować rozwiązania. 

Prosty Formularz

Jeżeli chcesz mieć stronę internetową ale nie masz czasu na zastanawianie się i szukanie rozwiązań. W formularzu dopisz że liczysz na naszą pełną pomoc.

Z doświadczenia jednak wiemy, że niektórzy przed podjęciem decyzji długo się zastanawiają i szukają inspiracji. Jeżeli chcesz stronę i masz wrażenie że powinna wyglądać w jakiś sposób napisz to.

W treści możesz umieścić dodatkowe informacje jak np. linki do stron konkurencji lub linki do ciekawych rozwiązań jakie chcesz mieć na stronie. Więc jeśli jakaś stron bardzo Ci się podoba dołącz link do niej z opisem czemu - a My zobaczymy jak szybko uda Nam się odtworzyć taką funkcjonalność.

Kolejną przydatną informacją jest kolorystyka, jeżeli posiadasz rozpoznawalne logo to nowa strona powinna współgrać kolorystycznie z Twoim logo. 

To są przykładowe informacje, które pomogą nam określić ścieżkę rozwoju Twojej strony, chodzi Nam o to żebyśmy mogli stworzyć najlepszą możliwą wersję Twojej strony.

 

 

Napisz jak najwięcej

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy

Adres email (wymagane)

Numer Kontaktowy

Treść wiadomości

Analiza słów kluczowych

Jedną z usług dodatkowych, które oferujemy to analiza słów kluczowych. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi zwłaszcza osoby, które dopiero tworzą treści na stronę. Taka analiza pozwoli uzyskać listę zapytań jakie internauci wprowadzają do wyszukiwarki. Zastosowanie zyskanej wiedzy w przyszłości przełoży się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Z analizy SEO słów kluczowych mogą skorzystać również właściciele już funkcjonujących serwisów.
Analizy dokonujemy na podstawie dostarczonych 5-10 słów kluczowych z danej branży (opcjonalnie link do strony). Efektem analizy jest raport zawierający nawet do 500 potencjalnych słów kluczowych z interesującymi wskaźnikami wyszukiwań.
Analizę słów kluczowych można rozszerzyć o analizę SEO konkurencji, do analizy wystarczy link do strony konkurenta. Korzystając z Naszej wiedzy i odpowiednich narzędzi dowiemy się np. ile dana witryna ma zindeksowanych stron oraz na jakie słowa kluczowe się pozycjonuje.